Artist : BARTHELEMY Camille
1 result for « BARTHELEMY Camille »
N°2430
E-F -le Christ de Straimont- 92/100 daté 49 signé BARTHELEMY Camille
BARTHELEMY Camille
E-F -le Christ de Straimont- 92/100 daté 49 signé *BARTHELEMY C.* (Camille) (St Mard 1890, St Mard 1961) 52x52 cadre en bois s/v
680 - 880 €